Proč si zvolit právě mě

 

Body na ruce

Můj příběh

Již při studiu biologie  na VŠ jsem se velmi intenzívně zajímala o zdravou výživu. Absolvovala jsem celou řadu kurzů přes makrobiotiku, ajurvédu, vegetariánství, veganství, RAW stravu a bezlepkovou stravu. Ověřila jsem si na sobě a svých blízkých, že správně volená potrava tvoří jedna třetina úspěšného života
v harmonii.  

Jsem zasvěcena do energie REIKI 1. a 2. stupně, jež má pro práci s EFT zásadní význam. Technika EFT je založena na principu jednoduchosti kvantové energie. Každá terapie dokáže minimálně zlepšit kvalitu našich životů. Metodou se dopracujeme k řešení problému rychlým způsobem. Terapeut provádí klienta cestou jeho života, tudíž klient sám určuje zásadní momenty, které ovlivnily jeho prožívání.  

Pravidelně pořádám přednášky na téma celostních technik, jak v jógových blocích tak samostatných víkendových pobytech v přírodě. 

Absolvovala jsem celou řadu školení osobního rozvoje a působím rovněž jako profesorka psychologie na pedagogické škole. Mám za sebou více jak třicetiletou praxi, při které jsem si mohla ověřit mocnou sílu psychologické metody EFT při práci s mladými lidmi.

Pokud jsem Vás zaujala a chcete se dozvědět více